מעקבים

מעקב סמוי נפוץ מאוד במסגרת עבודתם של חוקרים הפרטיים. המעקבים משמשים כחלק מביצוע חקירה פרטית אודות אובייקט לצורך השגת ראיות ולצורך הוכחה בבית משפט מעקבים עשויים לשפוך אור ולסייע בהשגת ראיות לבית המשפט וכמו כן לתת מידע רלוונטי בזמן אמת

במעקב אנו מתחקים אחר תנועותיו של אדם מתעדים אותו לומדים את שיגרת חייו עם מי הוא ניפגש והיכן הוא נמצא בכל רגע נתון.

עיקר המעקבים אותם אנו מבצעים הינם במסגרת חקירות גירושין וחשיפת בגידות, בתחילת המעקב אנו נפגשים עם הצד "הנבגד" מקבלים את מירב הנתונים כגון: כלי רכב בהם נוהג האובייקט מקומות עבודה ,תמונות לזיהוי, ומקומות מוכרים בהם הוא נוהג לבקר. 

את המעקב בשטח מבצעים חוקרים ותיקים עם ניסיון של שנים במוסדות ממלכתיים וחוקרים פרטיים אשר מתמקצעים אך ורק במעקבים חשאיים אשר פועלים ברישיון משרד המשפטים. המעקב מבוצע תמיד על ידי צוות הכולל לפחות שני כלי רכב ובסיוע כלי רכב דו גלגלי. במבטים חקירות יש ציוד טכנולוגי וציוד צילום לילה חדיש ביותר וכמובן צילום סמוי על מנת שנוכל לתעד את הבוגד בתמונות איכותית שישמשו כראיה לבית משפט או לבית הדין הרבני המעקב הינו דינמי ומשתנה לפי תוואי השטח ותנועתו של האובייקט לנו יש את הניסיון המוכח להיטמע בכל שטח עיר, כפר ,קיבוץ ואף ביצענו מעקבים מחוץ לגבולות ישראל. 

המעקב מתבצע בצורה מאוד חשאית ודיסקרטית וכמובן אנו תמיד בקשר ישיר ומדווחים ישירות מהשטח ללקוח את כל הנעשה. חשוב לציין שאצלנו הכל תמיד "על השולחן" מדוחים כל תנועה ושעל ללקוח מתמצתים את המעקב לשעות הדרושות והנחוצות להשגת הראיות בדרך הטובה והמהירה ללקוח.

בסיום מעקב אנו מכינים תיק חקירה בשלושה ההעתקים בהם יש דוחות חתומים וקבילים לבית משפט מצורפים תמונות וסרטי וידאו.
חשוב מאוד לציין שמבטים חקירות חותמים על דוחות החקירה ברישיון לניהול משרד חקירות ממשרד המשפטים בחתימה היחידה שהינה קבילה לבית המשפט