חקירות גירושין

חושד/ת בבן או בת הזוג?

חושד שאשתך בוגדת בך? הבעל מוחק sms מהנייד שלו? בעלך נרשם לחדר כושר? התחיל לטפח את האגו? מתעלם ממך? אשתך מתנהגת מוזר לאחרונה ומרגיש שהיא מרוחקת? יש לך חשדות ? רוצה לדעת את האמת? מתגרשת וחוששת שבעלך מסתיר ממך רכוש וכספים? זקוקים לראיות כדי לבנות תיק גירושין ?

מבטים חקירות מומחים לחשיפת בגידות ומתמחים בעיקר במעקבים ובחקירות סכסוך בין בני-זוג מזה 17 שנה.

מבטים חקירות פועלים ברישיון משרד המשפטים, ופועלים להשיג ראייה קבילה לבית משפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני. בחקירת אישות אנו אוספים חומר על אודות בן הזוג הבוגד מבצעים מעקב על ידי שני חוקרים עם רישיון. יש ביכולתנו לבצע מעקב בכל מקום בארץ ומחוצה לה.

המעקב מתבצע בצורה חשאית ודיסקרטית ללא שהנעקב יודע כלל שעוקבים אחריו אנו מצלמים את הבוגד ומתעדים את הקשר הרומנטי אותו מקיים מחוץ למסגרת הנישואין. למשרדנו ניסיון רב בבניית תיקי אישות והבאת הוכחות לבתי המשפט תוך הקפדה על שמירת החוק יש במשרדנו את כל הציוד הנדרש הגלוי והסמוי לביצוע המעקב.

יש לנו ניסיון רב ועשיר בחשיפת בגידות, חשיפת אמת, השגת הוכחות ותמונות בזמן קצר ומהיר. כל תיק מטופל באופן דיסקרטי ואישי שלי ובמלוא הרגישות הנדרשת לטובת הלקוח. לנו יש את הניסיון רב שנים לבצע את החקירה בדרך המהירה והיעילה ביותר ללקוח וכך להקטין את ההוצאה הכבדה שבעלות הגירושין.