חקירות בגידות

חוקר פרטי בגידות

אנו במבטים חקירות מומחים מזה 22 שנים בחשיפת בגידות וסכסוך ביו בני זוג.

אם אתן מרגישים שיש לכם חשד אפילו הכי קל , לנו יש את היכולת בזמן הכי מהיר לתת לכם תמונה אמיתית למה שקורה עם בן/ת הזוג

אם בן הזוג שלכם מתנהג בצורה מחשידה , נועל את הטלפון הנייד , משנה ססמאות, חוזר מאוחר מהעבודה, לא עונה לשיחות ( מסנן)

ואתם מרגישים שקורה משהו מאחורי גבכם זה הזמן ליצור עימנו קשר ולבדוק לפני שיהיה מאוחר מדי

"יש ספק אין ספק"

 

 עבודתו של חוקר פרטי בגידות – מבטים חקירות

חוקר פרטי בגידות היא הנישה המעניינת והמרתקת ביותר בעולם החקירות, אך יחד עם זאת דורשת לא פעם לוגיסטיקה מורכבת ויכולת לדעת להפעיל מנגנוני הגנה; הכל כדי לספק ללקוח או ללקוחה את הראיות החותכות ביותר שבן זוגה או בת זוגתו אכן בוגדים בו. חוקר בגידות עוסק בתחום הרגיש ביותר והוא חיי הנישואים. לכן עליו להיות עירני לכל פרט ולו הקטן ביותר – לבלוש, לחקור לעומק, ולדעת להבחין בין ידידות גרידא בין שני אנשים, לבין בגידה אמיתית בפועל. אם החוקר יותיר חשד לבגידה בספק או יספק הוכחות שאינן נכונות, הוא עלול להזיק לבני הזוג ולהביא לפרידה מיותרת והאשמות חריפות. לכן, על חוקר הפרטי להיות בעל יכולת להסתכל על הפרטים הקטנים, להיות מקצועי ולא אחת לעמוד בפני סיטואציות מביכות כמו לצלם את האדם הבוגד בשעת מעשה.

חוקר פרטי בגידה

מבטים חקירות מודעת לכל הדברים שציינו כאן מעלה ומפעילה חוקר פרטי במעשי בגידה למענכם, גם אם מדובר בחשד הקטן ביותר – הסיכוי הקלוש ביותר שאישתך או לחילופין בעלך, בוגדים. החוקר מטעמינו מתייחס לנושא ברגישות רבה ומודע למצוקה שבן הזוג הנבגד חש, לכן אנו מלווים אותך לאורך כל החקירה, מעדכנים בפרטים הקטנים והשוליים ביותר. איננו נחים עד שקיימת הוכחה להאשמה. כמובן שבכל מקרה של בגידה, בסתר לבנו, אנו מתפללים שהדבר אינו נכון ותוכל או תוכלי לשמור על שלמות המשפחה. אך יחד עם זאת, אנו נדאג לכך שהאמת תצא לאור כדי שתוכלו להתמודד. יש לנו את ציוד המעקב הטוב ביותר כולל משקפות ועוד. הכל כדי להשיג תוצאה מושלמת. 
אם אתם מחפשים חוקר פרטי בגידה שלו כמעט עשרים שנה ניסיון בתחום, צרו קשר וביחד נגלה את האמת.

** אצלנו ליווי החקירה הוא אישי ביותר , תמיד תקבלו דיווח שוטף מהשטח,זמינים תמיד ,רוב החקירת אצלנו מסתיימות בזמן די מהיר ובמחירים נוחים.

צרו קשר עימנו 24 שעות ביממה השירות בארץ וגם בחו"ל.