חקירות בגידות

חוקר פרטי  – מומחים לחשיפת בגידות

מערכת מעקב טכנולוגית חדישה רק 3000 ש״ח לשבוע מלא 24 שעות ביממה

אנו במבטים משרד חקירות מומחים מזה 25 שנים בחשיפת בגידות וסכסוך בין בני זוג.

אם אתם מרגישים שיש לכם חשד אפילו הכי קל , לנו יש את היכולת בזמן הכי מהיר לתת לכם תמונה אמיתית למה שקורה עם בן/ת הזוג

אם בן הזוג שלכם מתנהג בצורה מחשידה , נועל את הטלפון הנייד , משנה ססמאות, חוזר מאוחר מהעבודה, לא עונה לשיחות ( מסנן)

ואתם מרגישים שקורה משהו מאחורי גבכם זה הזמן ליצור עימנו קשר ולבדוק לפני שיהיה מאוחר מדי

"יש ספק אין ספק"

חושד/ת בבן או בת הזוג?

חושד שאשתך בוגדת בך? הבעל מוחק הודעות מהנייד שלו? בעלך נרשם לחדר כושר? התחיל לטפח את האגו? מתעלם ממך? אשתך מתנהגת מוזר לאחרונה ומרגיש שהיא מרוחקת? יש לך חשדות ? רוצה לדעת את האמת? מתגרשת וחוששת שבעלך מסתיר ממך רכוש וכספים? זקוקים לראיות כדי לבנות תיק גירושין ?

מבטים חקירות מומחים לחשיפת בגידות ומתמחים בעיקר במעקבים ובחקירות סכסוך בין בני-זוג מזה 25 שנה.

מבטים חקירות פועלים ברישיון משרד המשפטים, ופועלים להשיג ראייה קבילה לבית משפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני. בחקירת אישות אנו אוספים חומר על אודות בן הזוג הבוגד מבצעים מעקב על ידי שני חוקרים עם רישיון. יש ביכולתנו לבצע מעקב בכל מקום בארץ ומחוצה לה.

המעקב מתבצע בצורה חשאית ודיסקרטית ללא שהנעקב יודע כלל שעוקבים אחריו אנו מצלמים את הבוגד ומתעדים את הקשר הרומנטי אותו מקיים מחוץ למסגרת הנישואין. למשרדנו ניסיון רב בבניית תיקי אישות והבאת הוכחות לבתי המשפט תוך הקפדה על שמירת החוק יש במשרדנו את כל הציוד הנדרש הגלוי והסמוי לביצוע המעקב.

יש לנו ניסיון רב ועשיר בחשיפת בגידות, חשיפת אמת, השגת הוכחות ותמונות בזמן קצר ומהיר. כל תיק מטופל באופן דיסקרטי ואישי שלי ובמלוא הרגישות הנדרשת לטובת הלקוח. לנו יש את הניסיון רב שנים לבצע את החקירה בדרך המהירה והיעילה ביותר ללקוח וכך להקטין את ההוצאה הכבדה שבעלות הגירושין.

** אצלנו ליווי החקירה הוא אישי ביותר , תמיד תקבלו דיווח שוטף מהשטח,זמינים תמיד ,רוב החקירת אצלנו מסתיימות בזמן די מהיר ובמחירים נוחים.
צרו קשר עימנו 24 שעות ביממה השירות בארץ וגם בחו"ל.

חוקר פרטי

חוקר פרטי מחיר