מאמרים

חקירות פרטיות

חקירות פרטיות הן ללא ספק עבודה מרתקת ומאתגרת עבור כל מי שעוסק בכך, כאשר המטרה היא מציאת הוכחות מרשיעות כנגד הנתון בחקירה או להיפך מכך, אישור כי אין הוא אשם במה שנחשד.
חקירות פרטיות מכסות קשת רחבה של נושאים אשר לעתים אנו זקוקים להם בחיים בכדי לוודא אודות אדם כלשהו נתונים מסויימים שמשפיעים על חיינו או מצבנו.
חקירות פרטיות עוסקות בין השאר בנושאים הבאים:


חקירות מעמד אישי

אתם נשואים ויש חשד כי הבעל \ האישה נימצאים במערכת יחסים אחרת ואתם מרגישים ניבגדים? אתם נימצאים לפי נישואין ומעוניינים לדעת אם זו אהבת אמת ואם אין צד שלישי שקשור לבן או בת הזוג בטרם התחייבתם לחיים משותפים? חקירה פרטית ומעקב צמוד יכולים לגלות עבורכם את המצב האמיתי.

חקירות מרמה והונאה

מרגישים שהכנסות העסק יורדות או שמא חסרה סחורה במחסן ואין סיבה ניראת לעין? חקירה פרטית ומעקב אחר העובדים השונים בעסק באמצעים מתוחכמים יוכלו אולי לאשש את החשד שלכם כי אחד מהם או חלקם גונבים או מרמים את בית העסק שלך.

חקירות בני נוער

בן או בת הנוער שלכם חוזרים מאוחר בלילה? מתדרדרים בלימודים? מתרועעים עם טיפוסים שאינכם מכירים? מעקב סמוי יכול לדווח לכם מי החברה שהם מסתובבים עימה ואם יש סיבה לדאגה או צורך בטיפול מונע מהיר.

חקירות פרטיות עוסקות בעוד מגוון נושאים שאנו נאלצים להתמודד עימם בחיים. חקירה פרטית מקצועית כוללת שימוש באמצעי מעקב מתקדמים, טכנולוגיה חדישה של אמצעי הקלטה וצילום וצוות מיומן שיכול לעשות את העבודה ביעילות ודיסקרטיות מירבית.